Тютюн Darkside SHOT %% vgorode %%

100% гарантія на всі товари в магазині

Цілодобова підтримка клієнтів

У разі браку можливе повернення

Доставляємо за день по всій країні

Тютюн Darkside Shot - це нова лінійка від виробника Darkside, представлена в рамках виставки в 2020 році. Вона швидко завоювала позитивні відгуки у цінителів кальяну. Купити тютюн Darkside Shot ви можете в нашому інтернет-магазині.

Смаки тютюну Darkside Shot

Лінійка Darkside Shot відрізняється насиченими смаками, високою жаростійкістю. Забивання в міру міцна і добре тримає аромат протягом усього часу куріння. Як і інші продукти бренду, виготовлена лінійка з сировини високої якості. Унікальність Darkside Shot в тому, що це вже готові мікси для забивання. Це найкращий Тютюн для кальяну для тих, хто не хоче витрачати час на створення міксів, а просто насолоджуватися курінням кальяну.

У лінійці представлені наступні групи смаків:

  • Біт-коктейльні.
  •  Вайб-фруктові.
  •  Краш-свіжість.
  •  Панч-ягідні мікси.
  •  Тріп-смаки з трав'янистим присмаком.
  •  Чил-кондитерські смаки.
  •  Шейк-десертні коктейльні мікси.

Забивання тютюну лінійки Darkside Shot стандартна для виробника Darkside - на будь-якій чаші без віджиму. Для міцного покура рекомендується використовувати чашу прямоточного типу, укладаючи тютюн пухко, без ущільнення. Зверніть увагу, що стикатися з калаудом суміш не повинна. Можна використовувати фольгу для забивання. Брешемо прогріву чаші - від 3 до 5 хвилин.

Де купити тютюн Дарксайд?

Купити тютюн лінійки Darkside Shot можна у нас на сайті! Ми пропонуємо тільки оригінальний продукт від відомого виробника. У каталозі ви знайдете повний опис кожного смаку і його особливостей.

Щоб зробити замовлення, Виберіть товар з каталогу, додайте його в "кошик", вкажіть ваші дані для доставки. Перед відправкою ми завжди ретельно упаковуємо кожне замовлення. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення, дадуть додаткову інформацію!

Також, ви можете замовити Darkside SHOT в інших містах: